Hilding Anders to firma o bardzo bogatej historii, jednak założenia przez niemal cały czas towarzyszą im te same – zapewnienie komfortowego snu na najwyższym poziomie. Poznaj bliżej unikalne materace i przekonaj się, dlatego warto postawić właśnie na ich produkty.

Materace Hilding Anders: dlaczego są tak wyjątkowe?

Materace Hilding Anders tworzone są z troską o najmniejsze szczegóły – dlatego właśnie są one tak wyjątkowe! Istnieje kilka czynników, które odgrywają niezwykle ważną rolę w procesie produkcji. Pierwszym z nich jest ergonomia – oznacza to, że każdy materac ma dopasowywać się do kształtu ciała jego użytkownika jednocześnie podpierając je w prawidłowy sposób, dzięki czemu mięśnie są w stanie  w pełni się zregenerować. Jednocześnie w parze z tym musi iść stworzenie optymalnego mikroklimatu, co wiąże się w dużej mierze z właściwościami antyalergicznymi wyrobów. Mają  one zapobiegać osadzaniu się kurzu czy też rozwojowi wszelkiego rodzaju drobnoustrojów, grzybów oraz pleśni – wszystkie materace są w pełni bezpieczne dla osób zmagających się z chorobami układu oddechowego. Ważne jest także, aby produkty z łatwością utrzymać w czystości, a także by były naprawdę trwałe. Dodatkowo za sprawą niezwykle ciekawych wzorów całość świetnie się prezentuje. Warto podkreślić, że Hilding Anders dużą wagę przywiązuje do ochrony środowiska, dlatego chociażby nie używa wszelkiego rodzaju szkodliwych substancji.

Szeroki wachlarz doświadczeń

Hilding Anders: poznaj bliżej filozofię producenta

Firma Hilding Anders na rynku działa od 1939 roku, w Polsce pojawiła się jednak w 2001 roku. Od tego czasu współpracowali chociażby z Ikeą czy też takimi sklepami jak Agata Meble czy Black Red White. Najbardziej znanymi są jednak ich autorskie marki, a dokładniej Hilding czy Curem. Szczególnie doceniane są również materace, jakie otrzymały status wyrobu medycznego, a mianowicie SleepMed. Wyprodukowane zostały one w taki sposób, aby w skuteczny sposób zwalczały dolegliwości bólowe, a także wspomagały chociażby rekonwalescencję. Znajdziemy tam między innymi materace piankowe, które w świetny sposób podpierają ciało i pomagają w powrocie do zdrowia. Stacjonarnie zapraszamy po nie do salonów w miejscowości Jarosław.

Poznaj bliżej materace SleepMed

Wśród unikalnych modeli marki SleepMed znajdziemy między innymi materace ortopedyczne, które świetnie sprawdzą się dla osób, które muszę borykać się z wszelkiego rodzaju problemami z kręgosłupem. Za liczne właściwości prozdrowotne odpowiadają tutaj między innymi: termoelastyczna pianka Visco, jaka reaguje na temperaturę naszego ciała, sprężyny multipocket, pokrowce, które wyprodukowane zostały z tkanin najwyższej jakości, a także możliwość regulacji twardości! Zwróćmy uwagę chociażby na SleepMed Comfort, który posiada piankę wysokoelastyczną o dwóch różnych twardościach, która bardzo dokładnie podpiera nasze ciało.

Materace Hilding Anders to produkty najwyższej jakości. Stanowią one świetne rozwiązanie dla każdego z nas, dlatego znajdź swojego faworyta i śpij spokojnie przez całą noc!