Coraz więcej osób decyduje się na to, by stawiać na ekologiczne rozwiązania. Papierowe słomki, recykling, czy kupowanie ubrań z drugiej ręki rzeczy i działania, które powoli stają się codziennością. Jak się okazuje, ekologię można wprowadzić również do sypialni.

Materace ekologiczne – ukłon w stronę środowiska naturalnego

Jak wiadomo, wykorzystanie zasobów naturalnych przez człowieka musi zostać ograniczony. Z tego właśnie powodu powstały materace ekologiczne. Są to wyroby wyprodukowane z materiałów w 100% do ponownego recyklingu. Działania te pozwalają na oszczędność energii i surowców, a zatem są szalenie istotne dla naszego środowiska. Celem marki Hilding jest pozostawienie mniejszego śladu węglowego i sprawienie, by klienci czuli, że każdego dnia przyczyniają się do tego, by planeta, na której żyjemy była w coraz lepszej kondycji. Co ważne, każdy materac ekologiczny został opakowany w folię wyprodukowaną w 20% z materiału recyklingowego, a więc samo opakowanie również nadaje się do ponownego przetworzenia. Jako firma podejmujemy szereg działań, które mają doprowadzić do tego, byśmy byli neutralni klimatycznie. Możesz mieć pewność, że nie są to jedynie puste słowa – jednym z podejmowanych przez nas działań jest to, że promujemy energię ze źródeł zielonych.

Materac piankowy Hilding Fjord

Materace ekologiczne - czy Hilding Fjord to dobry wybór do Twojej sypialni?Hilding Fjord to materac piankowy wchodzący w skład kolekcji ekologicznej. Jego wierzchnia warstwa została wykonana z pianki EcoThermal Visco, która przyczynia się do szybszej regeneracji mięśni i reaguje na temperaturę ciała użytkownika. Jest to surowiec, który poprawia krążenie, likwiduje zmęczenie i dyskomfort, a ponadto dba o to, by użytkownik mógł możliwie jak najefektywniej wypocząć podczas snu. Rdzeń wspomnianego podłoża stanowi pianka Pure FlexiFoam o podwyższonej twardości. To właśnie jej zadaniem jest utrzymanie ciała użytkownika w odpowiedniej pozycji. Po drugiej stronie podłoża do snu znajduje się pianka Eco HighResillece Support – wysokoelastyczna pianka HR, której otwartokomórkowa struktura gwarantuje doskonałą wentylację wewnątrz wkładu.

Doskonały wybór na lata

Poszukiwania idealnego podłoża do snu mogą być bardzo męczące, szczególnie wtedy, gdy przyszły posiadacz nowego materaca ma szczególne wymagania dotyczące podłoża do spania. Niełatwo jest również w momencie, gdy przyszły użytkownik nie wie, jakiego rodzaju wyrobu potrzebuje. Idealnym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji wybieranie produktów sprawdzonych producentów oferujących wyroby najwyższej jakości. Do tej grupy bez żadnego problemu można zaliczyć markę Hilding – jej historia sięga 1939 roku i rozpoczęła się w Szwecji. W niewielkim miasteczku powstawały prototypy, a zaraz później pierwsze gotowe produkty, które po dziś dzień podbijają serca klientów z całego świata. Zostały rzecz jasna ulepszone i stale się zmieniają po to, by nadążyć za różnymi potrzebami konsumentów. Wyroby marki Hilding skradły serca Polaków, dlatego jeden z największych zakładów produkujących te niesamowite materace jest właśnie w Polsce. Każdy produkt jest tam dokładnie testowany pod kątem higieny, ergonomii, właściwości termoregulacyjnych oraz trwałości.

Hilding Fjord jest produktem niesamowicie innowacyjnym, który sprawdzi się w niemal każdej sypialni. Wykorzystanie starannie wyselekcjonowanych surowców i najwyższej jakości procesów produkcji sprawiło ponadto, że jest to wyrób odporny na odkształcenia, a co za tym idzie – bardzo trwały.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/