W trosce o środowisko zdecydowaliśmy się stworzyć kolekcję naturalnych produktów, które zadbają nie tylko o Twoje zdrowie, ale również o kondycję ekosystemu. Obecne czasy wymagają świadomych działań na rzecz środowiska naturalnego, które niestety wciąż ulega degradacji. Wychodząc naprzeciw potrzebom świata i klientów zaprojektowaliśmy materac Hilding Breva! W jego składzie znajdziesz wiele ekologicznych składników, które pozwolą Ci na komfortowy sen niezwykle blisko natury. Model stworzony jest między innymi z ogromnie wytrzymałego lnu, czy miękkiej bawełny organicznej. Wypełnienie produktu zostało uzupełnione o wysokiej jakości oleje, które zadbają o Twoją skórę i higienę snu. Poznaj Hilding Breva i spraw, że jakość Twojego wypoczynku wejdzie na zupełnie nowy poziom!

Hilding Breva – kto powinien go wybrać? 

Materace naturalne to niesamowicie uniwersalne rozwiązanie, które sprawdzi się w niemalże każdej sypialni. Przede wszystkim zachwycą się nim miłośnicy przyrody, ale również ci, którym zależy na wysokiej jakości śnie i podłożu wykonanym ze starannie wyselekcjonowanych składników. Hilding Breva posiada 7-strefowe sprężyny PocketHigh, które dbają o elastyczność punktową, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla par. Ułożenie metalowych elementów w środku wypełnienia sprawia, że produkt nie przenosi drgań. Nie musisz martwić się tym, że partner obudzi Cię, gdy tylko będzie zmieniał pozycję podczas snu – zupełnie tego nie poczujesz! Produkt dba o kompleksowe podparcie dla całego ciała, dlatego z całą pewnością spodoba się osobom cierpiącym na różnego rodzaju schorzenia kręgosłupa. Jest również niezwykle wytrzymały, dlatego zadowolone są z niego pary o dużej różnicy wagowej, lub osoby o nieco cięższej wadze.

Poznaj materace naturalne Hilding Breva i przejdź na zieloną stronę mocy!Postaw na naturę!

Z jednej strony produktu znajdziesz piankę ViscoBio, która została uzupełniona o naturalny olej rycynowy. Wspomniany skarb natury ma właściwości antyalergiczne i antyzapalne i dba tym samym o higienę Twojego snu. Druga strona produktu to pianka wysokoelastyczna HR Bio, do której produkcji użyliśmy oleju sezamowego, chroniącego Twoją skórę od podrażnień. Pokrowiec materaca wykonany jest z niezwykle wytrzymałego surowca, jakim jest len i organicznej bawełny, którą pozyskaliśmy w sposób zrównoważony. Dzięki temu materac, pozbawiony jest chemicznych składników, a ty możesz wysypiać się na podłożu, które łączy komfort z ekologicznymi rozwiązaniami.

Bądź eko i zadbaj o zdrowie!

Świat wymaga innowacyjnych rozwiązań. Materac Hilding Breva z pewnością jest jednym z nich! Wybierając ten produkt, zadbasz o wysoki komfort Twojego snu i stan środowiska naturalnego. Produkt pozwoli Ci poprawić krążenie, zmniejszy napięcie Twoich mięśni i ułatwi regenerację całego organizmu. Twój kręgosłup w końcu znajdzie komfort, a Ty pożegnasz się z bólami okolic pleców. To uniwersalne rozwiązanie zda test w niemalże każdej sypialni!

Jak widzisz, świadome wybory, to dobre wybory! Stawiając na ekologiczne rozwiązania pomagasz światu i dbasz o zdrowie całego Twojego organizmu. Już dziś sprawdź jak wiele możliwości da Ci Hilding Breva!

Materac Breva, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/