Materace multipocket to produkty, które zapewniają wysoką elastyczność punktową. Gwarantują optymalne podparcie całego ciała i amortyzację kręgosłupa. Ponadto, redukują drgania, spowodowane ruchami osoby śpiącej obok, dlatego świetnie sprawdzą się w sypialni pary. Materace tego typu są niesamowicie wytrzymałe, umożliwiają prawidłową cyrkulację powietrza i minimalizują ryzyko gromadzenia się w środku wkładu wilgoci i kurzu. Przeczytaj artykuł, by poznać najlepsze materace multipocket. 

Elastyczność i sprężystość 

Pierwszy materac, który należy do kategorii produktów multipocket to Hilding Flamenco. Został skonstruowany w taki sposób, by zapewnić użytkownikowi wysoką elastyczność punktową i zadbać o jego kręgosłup. Sprężynki gwarantują podparcie całej sylwetce i wspomagają regenerację mięśni. Jest to świetny materac dedykowany parom, szczególnie takim, które odznaczają się znaczną różnicą wagową. Wstawienie płyty lateksowej wpływa na elastyczność i niesamowitą sprężystość produktu. Przemyślana struktura materaca umożliwia swobodną cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu, co sprawia, że materac oddycha i regularnie pozbywa się nadmiaru wilgoci. Materac został odznaczony certyfikatem Oeko-Tex Standard 100.

Właściwości prozdrowotne 

Materace multipocket - poznaj najpopularniejsze modele!Drugi materac, który został skonstruowany ze sprężyn multipocket to Hilding Makarena. Dodatkowo odznacza się on właściwościami prozdrowotnymi. Cała konstrukcja materaca zapewnia solidne wsparcie i stabilizację. Każda z siedmiu stref reaguje na potrzeby poszczególnych partii ciała. Z jednej strony wkładu wstawiono płytę z naturalnego lateksu, który wpływa na optymalną twardość produktu oraz ogranicza rozwój bakterii, a z drugiej – piankę Visco. Potrafi ona dopasować się do kształtu sylwetki i zmniejsza napięcie mięśni. Materac możesz zakupić wraz z pokrowcem Elips lub Merced, które charakteryzują się wysokim stopniem elastyczności. Dzięki swoim właściwościom Hilding Makarena to idealny materac przeciwodleżynowy. Model przeszedł szereg testów, których wyniki pozwoliły mu uzyskać status wyrobu medycznego.

Wielofunkcyjność 

Trzeci produkt warty polecenia to Hilding Electro. Jest to niezwykle nowoczesny materac hybrydowy, który posiada zalety modeli sprężynowych i piankowych. Odznacza się on uniwersalnością i sprawdzi się zarówno w sypialni osób lekkich, jak i cięższych, wysokich i niskich. Jest zrobiony z materiału odpornego na nacisk, który dodatkowo cechuje się podwyższoną odpornością na wilgoć. Top materaca jest odpinany, dlatego bez problemu możesz zabrać go w podróż i cieszyć się wygodą gdziekolwiek jesteś! W razie jakichkolwiek problemów obejmujących pracę materaca – będziesz mieć zapewnione aż 15 lat gwarancji!

Materace opisane w tym artykule to produkty, które skradły serca wielu osób! Jeśli stawiasz na komfort i wygodę to warto zainwestować w materace multipocket.