Aby zapewnić sobie prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia, należy odpowiednio się wysypiać. Pomóc w tym może najlepszej jakości materac SleepMed Premium Plus, który wspomaga regenerację ciała i umysłu. Odpowiednio dobrany materac znacząco zwiększa jakość snu, a tym samym jego efektywność, dlatego warto zastanowić się nad SleepMed Premium Plus. Dlaczego? 

Czym wyróżnia się SleepMed Premium Plus?

SleepMed Premium Plus to niezwykle nowoczesny i luksusowy materac od SleepMed. Należy on do materacy piankowych, w których zastosowano innowacyjną piankę. Odpowiada ona za wiele wspólnych cech materacy piankowych, takich jak:

  • niewiarygodną lekkość w porównaniu do materacy sprężynowych,
  • idealne dopasowanie się do ciała użytkownika,
  • wyjątkowa trwałość i odporność na odkształcenia.

Jednak to nie są wszystkie cechy, jakie posiadać powinien materac do spania. Większość z nich wynika z rodzaju dobranego wkładu, w tym pianki. W SleepMed Premium Plus wyróżnić można dwa rodzaje pianek. Jedna z nich – wysokoelastyczna pianka VPPHR znajduje się w rdzeniu materaca. Odpowiada za wyjątkową sprężystość oraz wytrzymałość, przy jednoczesnym zachowaniu stabilnego podparcia dla kręgosłupa. Została dodatkowo wyposażona w technologię Airforce, która zapewnia doskonały przepływ powietrza, uniemożliwiając tym samym gromadzenie się kurzu i roztoczy wewnątrz materaca. Druga znajduje się w odpinanym topie Termo i jest to termoelastyczna pianka Celsius®-Waterlily®. Reaguje ona na temperaturę oraz nacisk użytkownika, w idealny sposób dopasowując się do kształtów jego ciała. Dzięki niej SleepMed Premium Plus zyskuje niesamowitą miękkość i wrażenie otulenia w czasie snu.

Dodatkowe cechy materaca SleepMed Premium Plus

Najnowocześniejszy materac SleepMed Premium Plus - czym się wyróżnia?SleepMed Premium Plus to wyjątkowy materac. Uzyskał on status wyrobu medycznego w klasie I, a jego właściwości prozdrowotne zostały potwierdzone licznymi restrykcyjnymi testami i badaniami medycznymi. Dzięki temu nie tylko zapewnia idealne wsparcie pleców, ale także niweluje ból pojawiający się przy wielu chorobach oraz schorzeniach kręgosłupa. Oprócz właściwości prozdrowotnych, materac SleepMed Premium Plus jest:

  • elastyczny, dzięki czemu może być używany na stelażach regulowanych,
  • odwracalny, ponieważ obie strony materaca są przystosowane do użytkowania,
  • antyalergiczny z uwagi na pokrowiec z probiotykami zapobiegającymi gromadzeniu się kurzu i roztoczy na powierzchni materaca oraz zastosowaniu bezpiecznych dla zdrowia materiałów,
  • wyposażony w sześć twardości dzięki odpinanemu topowi, który w każdej chwili można ściągnąć i przełożyć na drugą stronę materaca, co pozwoli dopasować komfort oraz twardość materaca do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Kto wyśpi się na SleepMed Premium Plus?

Materace SleepMed są przystosowane do każdego użytkownika! Zapewniają komfortowy wypoczynek singlom oraz parom, ale nie tylko! Wyśpią się na nim alergicy, a to wszystko z uwagi na antyalergiczne właściwości materaca oraz jego niesamowitą wentylację. Ponadto idealnie spisze się u osób, które cierpią na przewlekłe choroby lub schorzenia kręgosłupa. Zapewnia idealne podparcie, dzięki czemu jest w stanie zniwelować dolegliwości bólowe wynikające z chorób. Świetnie sprawdzi się także u osób, które chcą profilaktycznie zadbać o stan swoich pleców. Nie można również zapomnieć o osobach cięższych, które dzięki regulacji twardości również mogą się komfortowo wyspać!

SleepMed Premium Plus wyróżnia się przede wszystkim trwałością, antyalergicznością i właściwościami prozdrowotnymi, które świetnie będą wpływać na kręgosłup każdego człowieka. Nic zatem dziwnego, że materac ten idealnie odnajdzie się w każdej sypialni. SleepMed Premium Plus to wysokiej jakości produkt, który zapewnia najlepszy sen.